مرتب کردن اتاق کودک، هفت ایده عالی

 لباسها گرفته تا عروسک ها و حیوانات اسباب بازی،مرتب کردن اتاق کودکان،کاری خسته کننده و وقت گیر است.قبل از قرار دادن هر وسیله در گوشه و کنار کمد،لازم است یک برنامه مشخص داشته باشید.جداکننده های لباس براساس سن کودک،یکی از نیازهای ضروری کمد لباس کودکان می باشد.همچنین سبدها و باکس های متفاوت بسته به وضعیت قفسه بندی کمد لباس،در مرتب کردن اتاق کودکان نقش به سزایی دارند.اگرچه این پروسه،کاری روزانه است،اما ما برایتان ایده ها و توصیه  هایی برای چگونه مرتب کردن اتاق کودکان داریم.کافی است با ما همراه شوید و نگاهی به تصاویر زیر داشته باشیم…

۱٫دسته بندی لباسها براساس سن:
لباسها ،را براساس سن کودک و از بدو تولد دسته بندی کنید.با این روش پیداکردن لباسها برای مادر راحت تر بوده و امکان استفاده از تمامی لباسها ،قبل ازاینکه برای کودک،کوچک و بلا استفاده شوند ،وجود دارد.

۲٫ جای مشخص بر ای سایر لوازم:

برای سایر وسایلی که قرار است برای کودکتان تهیه کنید، مانند عروسک ها و یا کتابهای اضافی ،جای مشخصی را ازقبل پیش بینی کنید.

۳٫جعبه هایی برای لوازم فرعی:
ممکن است بخواهید، سایر لوازم و تجهیزات کودک، را داخل کشوها قرار دهید،اگرچنین قصدی ندارید،می توانید از سبدها یا جعبه ها با برچسب مشخص برای نگهداری از جورابها،کلاه ها ،هد بند و…استفاده کنید.

 

 ۴٫محفظه های کشویی:

جایی برای پتوها،حوله ها ،پوشک و یا سایر لوازم مشابه پیش بینی کرده اید؟ اگرنه،این کشوها ،ایده ای عالی با امکان دسترسی ساده و آسان می باشند.

۵٫سبدهایی در پشت در:
فضای پشت درب کمدها ،را فراموش نکنید.با نصب سبدها و محفظه های مخصوص در این قسمت،می توانید از هرج و مرج کمدها و اتاق کودک بکاهید.

۶٫تاکردن لباسها:

تاکردن ژاکتها و لباسهای بزرگ ،باعث می شود فضای آزاد بیشتری داخل کمد داشته باشید.بنابراین با زدن برچسب به هریک از سبدها ،می توانیدبه راحتی کمد لباس کودک را سازماندهی کنید.

۷٫درباره کفشها نیز فکر کنید:
کفشهای کودکان کوچک هستند و به راحتی داخل کمد گم می شوند،با آویزان کردن آنها ،می توانید ازاین مشکلات جلوگیری کنید.

منبع : niniha

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

در خبرنامه مقالات ما عضو شوید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید