دکوراسیون اتاق کودک، آپدیت باشید

طراحی روی دیوار، چیدمان مبتکرانه وسایل و کارهای دستی، فضایی شخصی برای کودک تان فراهم می آورد.

از وسایلی استفاده کنید که هیچ وقت از مد نمی‌افتند

به جای مبلمان آماده مونتاژی که تولید انبوهی دارند، وسایل قدیمی را انتخاب کنید که با پارچه سنتی روکش شده‌اند. وسایل قدیمی را که در برابر تست زمان مقاوم هستند، خیلی ساده می‌توان تغییر داد و برای بچه‌های بزرگ‌تر استفاده کرد.

کارهای دستی را به دکور اتاق اضافه کنید

با چند تکه پارچه نمدی می‌توانید جغد‌های زیبایی درست کرده و از سقف آویزان کنید. اگر خود کودکتان آن را درست کند، می‌توانید یک یادگاری دلچسب خلق کنید که با رنگ اتاق همخوانی دارد.

کار هنری زیبا اما کم هزینه درست کنید

کار هنری مانند شکر پاشیدن روی کیک است که زیبایی نهایی آن را کامل می‌کند. با استفاده از رنگ‌های مختلف روی تابلویی بزرگ که در آن از رنگ‌های تختخواب استفاده کرده و بالای تخت کودکتان آویزان کرده‌اید، می‌توانید یک نقطه کانونی و چشمگیر خلق کنید.

برای بازی کودک تان برنامه ریزی کنید

آویزان کردن صندلی‌های حبابی در یک فضای بدون مبلمان، مکان بازی سرپوشیده جذابی را برای کودک فراهم کرده و مانع از گریه کردن او در روزهای بارانی می‌شود.

یک فضای کاری به اتاق اضافه کنید

وقتی یک فضای مختص و سازمان دهی شده برای انجام تکالیف مدرسه ایجاد کنید، دیگر انجام تکالیف برایش کار سختی نخواهد بود. می‌توانید فاصله بین دو کمد دیواری را برای این مکان فشرده انتخاب کرده و یک میز تحریر سفارشی به همراه چند قفسه شناور در آنجا قرار دهید.

به اتاق او رنگ و لعاب ببخشید

طراحی‌های مرتب روی دیوار به این اتاق که مخصوص یک کودک نوجوان طراحی شده، رنگ و شادابی خاصی بخشیده است. مزیت: این طرح‌ها به دیوارتان آسیب نرسانده و وقتی که دیگر مناسب کودکتان نیستند به آسانی می‌توانید آن‌ها را جدا کنید.

وسایل کودکتان را مرتب کنید

یک کمد بسیار مرتب برای کودکتان درست کنید. روی سطل و سبدهای نگهداری وسایل برچسب بزنید. گروه بندی لباس‌ها باعث می‌شود کوچولویتان سریع‌تر لباسش را بپوشد. یک قفسه کوچک برای گروه بندی لباس‌های تا شدنی و لباس‌های کوچک اضافه کنید.

قوه تخیل کودک خود را فعال کنید

می‌توانید این گوشه از اتاق کودکتان را با درخت مصنوعی، سرسره، نردبان و یک کلبه راحت به یک گریزگاه گرمسیری برای خواب بعد ازظهر او تبدیل کنید.

یک اتاق چند منظوره برای کودک شیر خواره خود درست کنید

استفاده از یک مبل کم جا انتخاب بسیار عاقلانه‌ای برای این اتاق کودک شیرخواره است. این مبل مکانی گرم و نرم برای مادران فراهم می آورد تا با کودک خود کتاب بخوانند، همچنین مکانی است تا مهمان‌هایی که شب را می‌خواهند بمانند در آنجا استراحت کنند.

عناصر هنری به اتاق اضافه کنید

بدون اینکه قلموی رنگ را به دست بگیرید، می‌توانید جزئیات زیبایی را به اتاق شیر خواره‌تان اضافه کنید. این درخت با پرنده‌های صورتی کوچک در واقع یک عکس برگردان دست ساز است که کم هزینه بوده و نصب آن آسان است. بعد از بزرگ شدن دختر کوچولویتان می‌توانید این طرح را عوض کنید.

به اشتیاق و علاقه کودک خود احترام بگذارید

می‌توانید خلاقیت به خرج داده و برای پسرتان طرح ساحلی را روی دیوار پیاده کنید که مطمئناً عاشق آن می‌شود. با استفاده از یک پروژکتور قدیمی، موج سوار و طرح موج را روی دیوار پیاده کرده و بعد آن را با رنگ لاتکس رنگ آمیزی کنید. تخته‌های موج سواری کوچک که رنگ و طرح آن با رختخواب همخوانی دارد، بهترین وسیله جلوه دادن به این اتاق هستند.

از فضایی که دارید بیشترین استفاده را ببرید

تختخواب تاشوی شیک و مدرن، فضای این اتاق را به حداکثر می‌رساند. قفسه کتاب باز آن، هم فضای خصوصی و هم فضای نمایشی برایتان فراهم می‌کند.

همه چیز به جزئیات مربوط می‌شود

سایه‌های ملایم صورتی فضایی پر از آسایش خلق کرده‌اند، در حالی که یک تاج طلایی و لوستری کوچک به اتاق این شاهزاده ۳ ساله جذابیت و زیبایی فوق العاده‌ای بخشیده است. مبلمانی را انتخاب کنید که با زمینه اتاق شاهزاده‌تان همخوانی دارد و می‌توانید آن را با رشد کودک تان بزرگ‌تر کنید.

برای اعمال تغییرات سریع آماده شوید

با سطل‌های چوبی چند تایی برای قرار دادن پوشک و لوازم بهداشتی گوشه‌ای از این اتاق شیرخواره را به فضایی جذاب و کاربردی تبدیل کنید. رخت آویز‌های دارای روکش استیل فضای قابل دسترسی را برای لباس‌های آتی نوزادتان فراهم می‌کند.

منبع : niniha

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

در خبرنامه مقالات ما عضو شوید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید