بردن کودک به مهد، نقش پررنگ مربیان

فارس: مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: مربیان مهدهای کودک به عنوان اولین معلمان کودکان نقش بسیار مهمی در جامعه دارند. محمدرضا کاظم‌زاده در آیین تجلیل از مدیران و مربیان مهدهای کودک استان با اشاره به اثرگذاری بالای مربیان بر کودکان گفت: مربیان باید همواره در جهت ارتقای سطح علمی و آموزشی تلاش کنند تا آموزش درست و صحیح به کودکان داده شود.

مربیان مهدکودک و نقش مهم آن‌ها

وی با تاکید بر آموزش قرآن و نماز در مهدهای کودک افزود: با انس دادن کودکان با قرآن و نماز به راحتی از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌شود. کاظم‌زاده همچنین به شروع مرحله دوم طرح کشوری نظارت فراگیر مراکز زیر نظر سازمان بهزیستی از خرداد ماه اشاره کرد و گفت: تمام مراکز تلاش کنند تا نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنند تا خدمات بهتر و شایسته‌تر به جامعه هدف بهزیستی ارائه کنند.

برپایه این خبر، همچنین در این مراسم که به مناسبت روز معلم در محل سالن اجتماعات بهزیستی برگزار شد، اکرم خوشخو مدیرعامل کانون توسعه و همیاری مهدهای خراسان شمالی به ارائه گزارشی عملکرد این کانون و مهدهای استان در سال گذشته پرداخت. درپایان این آیین سرودی توسط مهدهای کودک اجرا شد و از مدیران مهدهای کودک خراسان شمالی با اهدا لوح تجلیل شد.

منبع : niniha

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

در خبرنامه مقالات ما عضو شوید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید