انتخاب لباس کودک، ابتدا روحیه اش را بشناسید

مجله سیب سبز: روحیه شناسی بچه‌ها به اندازه شناخت روحیه بزرگ‌ترها اهمیت دارد. شما باید برای کودکان‌تان  با توجه به حال و هوای‌شان برای‌شان لباس انتخاب کنید.

 

۱٫ مغرور است؟

بچه‌هایی که بیشتر از بقیه خودشان را می‌گیرند ناخودآگاه به توجه بیشتری هم نیاز دارند، بنابراین بهتر است برای‌شان لباس‌هایی انتخاب کنید که با لباس‌های بقیه فرق داشته و در عین حال احساس راحتی به آنها بدهد. برای این فصل لباس‌های بافت انتخاب‌های خوبی هستند. اگر دوست دارد بیشتر از هر وقت دیگری به چشم بیاید، می‌توانید یک شال‌گردن بنفش پررنگ را به لباس‌هایش اضافه کنید. به نرم بودن جنس بافت لباس دقت کنید.

۲٫ شیطنت از قیافه‌اش می‌بارد؟

 برایش لباس‌هایی راحت انتخاب کنید تا بتواند به‌راحتی شیطنت کند. پوشیدن لباس‌های تنگ مانع حرکت آزادانه او می‌شود و این حرکت نکردن انرژی‌اش را سرکوب می‌کند. مانع بازی کردن او نشوید چون اگر انرژی‌اش را بیرون نریزد این انرژی به شکل لجبازی و عصبانیت خودش را نشان می‌دهد. انتخاب کت‌های نازک و اسپرت و شلوارهای جین انتخابی ایده‌آل برای اوست.

۳٫ حرف مامان را گوش می‌دهد؟

شیطنت‌های خودش را دارد اما آخرش حرف مامان را گوش می‌کند؟ اینها بچه‌هایی هستند که لباس‌های نیمه‌رسمی برای آنها دوخته شده است. کت و شلوارهای شق و رق با رنگ‌های مردانه به این بچه‌ها می‌آید، ضمن اینکه اضافه کردن کلاه‌های بانمک به ظاهر آنها در این فصل سرد انتخاب خیلی است.

۴٫ مطیع و سر به زیر است؟

بهترین سن همین سن است! پسربچه‌ها در این سن مطیع و سر به زیر هستند. برای همین بهترین عکس‌هایی که می‌شود تا قبل از داماد شدن‌شان با تیپ رسمی از آنها بگیرید در همین سن گرفته می‌شود! یک بارانی یا اورکت بلند و ضخیم او را گرم نگه می‌دارد و از آنجایی که اهل ورجه وورجه نیست دست و پایش را هم نمی‌بندد!

منبع : niniha

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

در خبرنامه مقالات ما عضو شوید

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید